Yaz/Kış Kampı

Bahçeşehir Koleji başarılarını, 2017 Haziran ayında Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü Derneği çatısı altında kurulan ve Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden profesyonel erkek basketbol takımıyla sürdürmeye başlamıştır.

Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, Türk Basketbolunun geliştirilmesine odaklı, "fairplay"e dayalı spor anlayışıyla, basketbol camiasında katkı sağlamayı hedeflemekte ve sporun yaygınlaşması ve sportif değerlerin aşılanması adına tüm kampüsleri ile çalışmalar yapmaktadır. Bu doğrultuda her yıl geleneksel hale gelecek yaz ve kış olmak üzere iki farklı tarihte yapılacak olan kamplar ve yaz okulları ile oyuncuların gelişimi ve yetenekli oyuncuların seçiminin yapılması hedeflenmiştir.

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz ’’Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Yaz Basketbol Performans ve Gelişim Kampı” nı 1. Dönem 15-19 Haziran 2019 / 2.Dönem 20 - 24 Haziran 2019 tarihleri arasında 2 dönem olarak 5, 6, 7, 8. sınıf (2009, 2008, 2007, 2006, 2005 doğumlu) öğrencilerinin / sporcuların katılımlarıyla Antalya Gloria Sports Arena’da gerçekleştireceğiz. Kamp erkek katılımcılar için planlanmıştır. Basketbol düzeyini geliştirmek isteyen veya profesyonel basketbol oynayan tüm katılımcıları kampımıza bekliyoruz.

KAMP İÇERİĞİ:

- Antalya Gloria Sports Arena’da her şey dahil konaklama

- Havaalanı- otel-havaalanı transferleri

- Her öğrenciye sertifika (Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü)

- 1 Adet Basketbol Forması

- Kamp Turnuvası

- Oryantasyon

 

- Etkinlikler (Basketbol, Yüzme, Plaj Voleybolu, Masa Tenisi)

- Basketbol Süper Lig Koçları ile söyleşi

- 10 öğrenciye 1 antrenör veya öğretmen eşliği

- Gün içi Planlanan Tüm Antrenmanlar

- TURSAB Sağlık Sigortası

- Etkinlik video/fotoğraf paylaşımı

- Akşam Otel Etkinlikleri

 

 

Banka Hesabına EFT

Detaylı Bilgi ve Kayıt için İletişim

Mail

 

 0212 909 58 97   /   0545 543 52 36

0539 932 23 17

bkbasketbol@bahcesehir.k12.tr

Ulaşım Bilgileri

Not: Ulaşım hizmetinin koordinasyon ve program takibi açısından  Bahçeşehir Koleji Spor Kulubü tarafından hazırlanan ulaşım paketlerinden alınması zorunludur.

Paket 1: Otobüs ile Ulaşım

Kayseri Kampüsü, Denizli Kampüsü, Mersin Kampüsü, Mezitli Kampüsü, Afyon Kampüsü, Akhisar Kampüsü, Aksaray Kampüsü, Aydın Kampüsü, Ayvalık Kampüsü, Bodrum Kampüsü, Burdur Kampüsü, Dalaman Kampüsü, Isparta Kampüsü, Kuşadası Kampüsü, Kütahya Kampüsü, Muğla Kampüsü, Nazilli Kampüsü, Ortaca Kampüsü, Salihli Kampüsü, Torbalı Kampüsü

Paket 2: Uçak ile Ulaşım

Sabiha Gökçen: Nakkaştepe Kampüsü, Çamlıca Kampüsü, Kurtköy Kampüsü, Dragos Kampüsü, Maltepe Kampüsü, Sancaktepe Kampüsü, Ümraniye Kampüsü, Çekmeköy Kampüsü, Pendik Kampüsü, Ataşehir Kampüsü, Ataşehir 2 Kampüsü, Yalova Kampüsü, Düzce Kampüsü, Kocaeli Kampüsü, Sakarya Kampüsü, Darıca Kampüsü, Bademli Kampüsü, Balıkesir Kampüsü, Bandırma Kampüsü, Modern Kampüsü, Burhaniye Kampüsü, İnegöl Kampüsü

İzmir Adnan Menderes Havalimanı: İzmir Güzelbahçe Kampüsü, İzmir Çiçekli Kampüsü, Salihli Kampüsü, Torbalı Kampüsü, Alaşehir Kampüsü, Manisa Kampüsü, İzmir Bornova Kampüsü, İzmir Karşıyaka Kampüsü

Adana Havalimanı: İskenderun Kampüsü, Adana Kampüsü, Osmaniye Kampüsü

Atatürk Havalimanı: Bakırköy Kampüsü, Mimaroba Kampüsü, Ömerli Kampüsü, Florya 2 Kampüsü, Florya Kampüsü, Tema Kampüsü, Çorlu Kampüsü, Lüleburgaz Kampüsü, Keşan Kampüsü, Beylikdüzü Kampüsü, Bahçeşehir Koleji

Ankara Esenboğa Havalimanı: Ankara 50. Yıl, Çayyolu Kampüsü, Ankara İncek Kampüsü, Karabük Kampüsü, Karadeniz Ereğli Kampüsü, Bartın Kampüsü, Çorum Kampüsü, Çankırı Kampüsü, Yozgat Kampüsü

Paket 3: Uçak ile Ulaşım

Ordu Giresun Havalimanı: Ordu Kampüsü

Samsun Havalimanı: Samsun Atakum Kampüsü, Samsun 19 Mayıs Kampüsü

Diyarbakır Havalimanı: Hevsel Kampüsü, Bismil Kampüsü, Kantar Kampüsü, Siirt Kampüsü, Silopi Kampüsü, Batman Kampüsü, Mardin Kampüsü

Şanlıurfa Havalimanı: Siverek Kampüsü, Şanlıurfa Kampüsü

Gaziantep Havalimanı: Kahramanmaraş Kampüsü, Elbistan Kampüsü, , Gaziantep Kampüsü

Elazığ Havalimanı: Elazığ Kampüsü

Van Havalimanı: Iğdır Kampüsü, Van Kampüsü

Malatya Havalimanı: Malatya Kampüsü

Sivas Havalimanı: Sivas Kampüsü, Tokat Kampüsü

Trabzon Havalimanı: Trabzon Kampüsü, Gümüşhane Kampüsü

Erzurum Havalimanı: Erzurum Kampüsü

ANTALYA GLORİA SPORTS ARENA  

- 1000 m² alana kurulu tesisin 82 Standart, 8 Engelli ve 10 Suit odası bulunuyor.

- Teleskopik tribünlere sahip olan 2.270 m²'lik çok amaçlı spor salonu dört ayrı alana bölünebilir.

- FIBA onaylı Tavana Asılan Direkleri - GARED (ABD) ile birlikte 4 Neoshock parke kortu / ABD'den. 

- FIBA onaylı 1 Merkez Mahkemesi, Taşınabilir Basketbol Sistemi

- Spalding ve Erimiş eğitimi ve topları ve Top Arabaları

- 50 m açık olimpik havuz

- 25 m kapalı yarı olimpik havuz

- Çok amaçlı saha

- Çim hokey sahası

- Açık kum voleybol sahası

- Tenis kortları

- Atletizm Pisti

Fotoğraflar

Kamp hakkında fotoğrafları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ödemeler için: VAKIFBANK  TL Hesabı

Hesap Adı: Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi

Şube Kodu: 137 Şube Adı: Şişli Vakıfbank

İban No: TR37 0001 5001 5800 7307 8791 72

Hesap No: 01 5800 7307 8791

VAKIFBANK ŞUBELERİNDEN YAPTIĞINIZ ÖDEMELERDE HAVALE ÜCRETİ ALINMAYACAKTIR.

 

Önemli Notlar:

  • Ödeme dekontlarının açıklama bölümüne; gezi ismi, öğrencinin adı soyadı, okulu ve veli iletişim bilgileri muhakkak belirtilmelidir.
  • İletişim kısmında yer alan numaralardan ulaşım ücreti bilgisi alınabilir.

KATILIM KOŞULLARI ve KURALLARI

Genel Kurallar

- Kamp 5,6,7,8.sınıf ( 2009, 2008-2007-2006-2005 doğumlular) içindir. Belirtilen yaş grupları dışında katılım yapılamamaktadır.

- 10 kişilik katılım için 1 öğretmen/antrenör görevlendirmesi yapılacaktır.

- Bireysel katılımlarda en az 10 kişilik grup oluşturularak grup liderleri görevlendirilecektir.

- Kamp kuralarına uymayan sporcular/öğrenciler, ikinci bir uyarı yapılmaksızın ailelerine kamp alanında teslim edilecektir.

- Öğrenciler/sporcular programda yer alan tüm saatlere uymak ve görevli öğretmenlerinin ve antrenörlerini dinlemek zorundadır.

- Velisi tarafından onaylı izin belgeleri (bk-vb) festivale katılan öğretmen/antrenör sorumluluğundadır. Kamp bitimine kadar dosyalanarak saklanmalıdır.

- Kamp kuralları ilk gün oryantasyonunda katılımcı öğrencilere/sporculara okunacaktır.

- Katılımcı olan öğrenci/sporcu velileri Bahçeşehir Koleji Kamp (bk-vb) veli bilgilendirmesini imzalamak zorundadır.

- Katılım listeleri mail ile belirtilen kişilere gönderilmelidir.

- Kamp programında katılım sayılarına ve otel kullanım şartlarına göre değişiklik yapılabilir.

- Katılım kontenjan ile sınırlıdır. Yoğun katılım olması durumunda katılımlar erken ödeme durumlarına bakılarak değerlendirilecektir.

- Etkinliğe veli katılımcı olarak gelememektedir. Katılım sadece öğrenci/sporcu ve görevli öğretmenler/antrenörleri ile olacaktır.

- Sorumlu öğretmenlerin/antrenörlerin etkinlik süresince ilaç kullanan öğrencilerin/sporcuların velileriyle iletişime geçerek “İlaç Bildirim Formu ’nu” doldurması, ilgili ilaçları velinin bilgisi dahilinde ve kendisinin kontrolünde vermesi gerekmektedir.

- Otel odalamaları 3 öğrenci/sporcu üzerinden planlanmaktadır. Sayının odalara uymadığı durumlarda 2 kişilik odalama yapılabilir. Öğrenci/sporcu odalamaları yaş, sınıf, cinsiyet vb. bilgiler göz önünde bulundurularak öğretmenlere/antrenörlere gönderilen odalama listesine doldurulmalıdır. Odalama listeleri otel check in sırasında tekrar düzenlenebilir.

- Otel odalaması yapılırken öğretmenler/antrenörler 3’lü veya 2’li odalarda kalabilir. Cinsiyet, sayı vb. durumlar göz önünde bulundurularak farklı kampüslerden öğretmenler/antrenörler ile aynı odada kalma durumu olabilir.

- Otel konaklaması sırasında öğrenciler/sporcular öğretmenlerinin/antrenörlerinin kontrolünde veya velileri ile birlikte ve organizasyon dışında gezi vb etkinlik yapamaz ve planlayamaz.

- Organizasyonun başlamasıyla birlikte kampüslerden sorumlu öğretmenlere/antrenörlere tanımlanacak “BK BASKETBOL KAMP” WhatsApp grubundan haberleşme sağlanacaktır. İlgili gruba veliler veya öğrenciler/sporcular dahil olmayacaktır. Etkinlik bitiminden 2 gün sonra grup kapatılacaktır.

- Son gün kapanış seremonisi ve sertifika töreni yapılarak toplu fotoğraf çekimi yapılacaktır.

- Kamp organizasyonu havalimanında başlar ve biter. Farklı şehirlerin havalimanlarından yapılacak ulaşımlarda tüm ara transferler katılımcılara aittir. 

Kamp Kuralları

- Tüm katılımcılar kamp programına, uyarılara ve talimatlara uygun davranmalıdırlar.

- Katılımcılar derslere uygun kıyafetlerle katılmalı ve ders işleyişini aksatacak davranışlarda bulunmamalıdırlar.

- Katılımcıların kalıtsal rahatsızlıklarını önceden bildirmeleri ve kullanmaları gereken ilaçları yetkililere teslim etmeleri gerekmektedir.

- Kamp otelinde, oda arkadaşları idare tarafından belirlenecek ve katılımcıların başka odalara girişlerine izin verilmeyecektir.

- Kamp oteline, kayıtlı kişiler dışında herhangi birinin girişine kesinlikle izin verilmemektedir.

- Katılımcıların kamp içerisinde grup halinde hareket etmeleri ve grup liderlerinin talimatlarına uymaları gerekmektedir.

- Katılımcıların kamp oteline cep telefonu dışında herhangi bir teknolojik alet (bilgisayar, fotoğraf makinası, oyun konsolları vb.) getirmeleri yasaktır.

- Kampta cep telefonu kullanımına idarenin belirteceği saatlerde ve alanlarda izin verilecektir.

- Velilerimizin çocukları hakkında sürekli bilgi alabilmeleri için grup liderlerinin ve kamp otelinin telefon bilgileri kendileriyle paylaşılacaktır.

- Kamptaki etkinlikler ve çalışmalar ile ilgili görseller kurumumuz tarafından belirlenen sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

- Katılımcıların kamp merkezinde para harcayabilecekleri bir ortam bulunmamaktadır. Bu nedenle katılımcıların yanlarında yüklü nakit para bulundurmalarına gerek yoktur.

- Kaybolan malzemelerden otel ve kurum yönetimi sorumlu değildir.

- Katılımcılar kampa gelirken yanlarında koruyucu güneş kremi, güneş gözlüğü, terlik, kişisel bakım malzemelerini getirmeleri gerekmektedir.

- Katılımcılar kamp sınırları içerisinde belirlenmiş olan kıyafetleri ile bulunmak zorundadırlar.

- Katılımcıların kamp alanı dışına çıkmalarına kesinlikle izin verilmeyecektir.

- Belirtilen kurallara uymayan katılımcıların kamp hakları sonlandırılarak ailelerine (anne, baba öz abla, öz abi ) teslim edilecektir.Kamp hakkı sonlandırılan katılımcıyı ailesi kamp merkezine gelerek teslim alması gerekmektedir.

- Bu kuralları dışında ortaya çıkabilecek her türlü yeni durumda kural koyabilir ya da var olan kuralları değiştirebilir.