Salt Lake City Summer League Sona Erdi

NBA Summer League, NBA tarafından düzenlenen sezon öncesi yarışmadır. NBA takımları, çaylak, ikinci sınıf ve G League'e bağlı oyuncuları da dahil olmak üzere, normal sezon kadroları yerine farklı yaz listelerini denerler. Bu sezon ise 1-3 Temmuz tarihlerinde Utah Jazz, Memphis Grizzlies, Cleveland Cavaliers ve San Antonio Spurs'ün mücadele ettiği Salt Lake City Summer League sona erdi.

İlk gün Spurs, Cavailers'ı 97-89 mağlup ederken Spurs'te L. Walker IV, 20 sayıyla maçın en skorer ismi oldu. Grizzlies'de Jazz'i 85-68 mağlup etti. Grizzlies'dan Y. Watanabe ve J. Washburn ikilisi 20'şer sayıyla maçın en skorerleri oldular.

İkinci gün Spurs, Grizzlies'i 99-84 yenerken Spurs'te K. Johnson 29 sayı ile maçın en skorer oyuncusu oldu.  Jazz ise Cavaliers'ı 86-71 ile geçerken Jazz'de T. Bradley 26 sayı, 16 ribaundla oynadı.

Üçünücü ve son gün ise Grizzlies, Cavailers'ı 81-68 ile geçerken K. Evans 20 sayı ile maçın en skoreri oldu. Jazz ise Spurs' 84-81 mağlup etti. Spurs'ten L. Walker IV 19 sayı ile maçın en skorer oyuncusu oldu.

Böylece tamamlanan Salt Lake City Summer League'de Jazz, Grizzlies ve Spurs 2'şer galibiyet alırken, Cavailers turnuvayı 3 mağlubiyet ile tamamladı.