Kırmızı Ejderhalar Yeni Yüzlerini Tanıtıyor

Geçtiğimiz sezon COVID-19 pandemisi nedeniyle iptal edilmeden önce FIBA Europe Cup’ta yarı finale kadar yükselerek Avrupa basketbolunun yükselen değerlerinden biri haline gelen ve hedeflerini bir adım daha ileri taşıyan Bahçeşehir Koleji, 2020 – 2021 sezonunda 7DAYS EuroCup’ta mücadele edecek. Kırmızı Ejderhalar, sezona 14 Temmuz Salı günü düzenleyeceği, aynı zamanda dünyada da bir ilk olma özelliğini taşıyan online imza töreniyle start verecek.

10 Temmuz Cuma günü çekilen kuraya beşinci torbadan katılan ve Rusya’nın UNICS Kazan, İspanya’nın Joventut Badalona, Sırbistan’ın Partizan NIS Belgrad, İtalya’nın Umana Reyer Venezia ve Fransa’nın JL Bourg takımlarıyla A Grubuna düşen Bahçeşehir Koleji, yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Son birkaç hafta transferde oldukça hareketli günler geçiren, genç ve iddialı transferleriyle ING Basketbol Süper Ligi ve 7DaysEuroCup için yeni sezon kadrosunu tamamlayan Bahçeşehir Koleji, yeni yüzlerini düzenleyeceği online imza töreniyle basına ve kamuoyuna tanıtıyor.

Kurulduğu günden bu yana başta altyapı olmak üzere basketbola ciddi yatırımlar yapan ve Türk basketbolunu Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmeyi gaye edinen Kırmızı Ejderhalar, şimdiye kadarki en büyük mücadelesi için heyecan verici bir kadro oluşturdu. Rakiplerine saygılı, adil oyunun üstünlüğüne inanan ve genç basketbolcular için her zaman örnek teşkil etmeyi amaçlayan, Türkiye’nin en büyük eğitim – öğretim kurumuna yaraşır bir şekilde mücadele eden lacivert – kırmızılı ekip, başarılarıyla 200.000’den fazla öğrencisinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Bahçeşehir Koleji, 14 Temmuz Salı günü saat 20.00’da düzenleyeceği, aynı zamanda dünyada da  bir ilk olma özelliğini taşıyan online imza töreninde siz kıymetli basın mensuplarını yanında görmekten ve merak ettiği soruları cevaplamaktan kıvanç duyar.

Tarih: 14 Temmuz 2020, Salı

Saat: 20.00

Zoom Davet Linki: Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/89694723473?pwd=Wjg5RXU2cksyaXlaV1RaNEp5Z2pRUT09

Meeting ID: 896 9472 3473

Password: 442410

Online Akış Programı:

- Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel konuşması

- Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Başkanı Ömer Yücel konuşması

- Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı Genel Menajeri Alpaslan Aydın konuşması

- Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zafer Aktaş konuşması

- Bahçeşhir Koleji Basketbol Takımı yeni transferlerinin konuşması

- Basın mensupları ile soru cevap

 

NOT: Katılım için atahan.cankan@bahcesehir.k12.tr mail atmanızı önemle rica ederiz.