Bahçeşehir Koleji maça Alper Özcan, Andy Rautins, Manny Harris, DJ White, Marcus Slaughter; Gaziantep Basketbol ise Can Uğur Öğüt, Sarunas Vasiliauskas, Marko Tomas, Orhan Haciyeva, Tonye Jekiri beşiyle başladı.

İlk bölüm Tonye Jekiri ve Manny Harris’in karşılıklı basketleriyle geçildi ve ilk periyodun bitimine 4 dakika 14 saniye kala gelen televizyon molasına Gaziantep Basketbol’un 11-7 üstünlüğüyle gidildi. Çeyreğin son bölümünde oyunun hakimiyetini ele geçiren konuk ekip, maçın ilk dörtte birlik bölümünü 22-15 önde kapattı.

İkinci çeyreğe de Gaziantep Basketbol etkili başlarken, ilk beş dakikalık bölüm 35-25’lik skorla geçildi. Devrenin son bölümünde farkı bir ara 16 sayıya kadar çıkaran konuk ekip, soyunma odasına 48-36 önde gitti.

İkinci yarıya da etkili bir başlangıç yapan Gaziantep temsilcisi, ilk beş dakikalık bölüm sonunda farkı 17’ye kadar çıkararak 62-45’e getirdi. Çeyreğin son bölümünde iki takım da birbirine üstünlük sağlayamadı ve maçın son dörtte birlik bölümüne Gaziantep Basketbol’un 72-65’lik üstünlüğüyle gidildi.

Bahçeşehir Koleji son çeyreğe Manny Harris’in etkili oyunuyla başladı ve maçın bitimine 5 dakika kala skoru 82-73’e getirdi. Bahçeşehir Koleji maçın son bölümünde farkı kapatmaya çalışsa da başaramadı ve sahadan 92-86mağlup ayrılarak bu sezonki 11. yenilgisini aldı.